دفتر رسمی شماره 337 تهران

زیر نظر اداره امور مترجمان رسمی قوه قضاییه

دارالترجمه سعدیان

دارالترجمه رسمی سعدیان مفتخر است با بهره گیری از تجارب علمی گروهی از مترجمین رسمی در زبان های مختلف ارایه دهنده ترجمه هایی با حداکثر کیفیت و سرعت باشد. این دارالترجمه علاوه بر اشخاص حقیقی توانایی ارایه خدمات تخصصی به سازمان های دولتی، موسسات اعزام دانشجویان، شرکت های خصوصی، دفاتر مهاحرتی و ... را داراست.

ترجمه متون تخصصی دانشجویی در رشته های گوناگون، مکاتبات بازرگانی، کتاب، مقاله از جمله خدماتی است که در این دارالترجمه صورت می پذیرد.

دارالترجمه ی رسمی سعدیان فعالیت رسمی خود را با اخذ مجوز تحت شماره337 از اداره کل امور اسناد و مترجمان رسمی قوه قضاییه آغاز نمود. مدیران و کارکنان سعدیان دارای سوابق کاری درخشان و تحصیلات آکادمیک در زمینه های مرتبط به بخش کاری خود می باشند که همراستایی این دو ( دانش و تجربه) باعث شده است، در پاسخ به تقاضاهای مختلف مراجعین، اقدامات لازم  به بهترین نحو به عمل آید.

بیش از 20  سال سابقه ی کاری در کنار تجارب سالیان گذشته در امر ترجمه رسمی، ضامن حفظ اسرار اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین کیفیتی متفاوت است.

• خطی مشی و اهداف دارالترجمه رسمی سعدیان عبارتند از:

1.سرعت در ترجمه و تایید اسناد

2.کیفیت در صحت ترجمه

3.مشتری مداری بر پایه احترام و تکریم

4.حفاظت و صیانت از اسناد و مدارک و اطلاعات مشتریان

5.ارائه بهترین خدمات با مناسبترین قیمتها

 

• سعدیان ازنظر خط مشی، پایبند به اصول زیر است:

اصل 1: رفتار منصفانه و قانونمند

اصل 2: رفتار غير تبعيض آميز

اصل 3: محرمانه بودن اطلاعات مشتريان (براي حفظ اعتماد مشتريان و حمایت آنان، اطلاعات مربوط به آنان محرمانه تلقي شده و در حفظ و نگهداري آنها منطبق با مقررات و قوانين اهتمام لازم به عمل خواهد آمد)

اصل 4 : اطلاع رساني به مشتري

اصل 5 : مديريت شكايت ها

 

اطلاعات تماس :

شماره تماس :     02166488584     02166479406    02166475376   شماره فکس :    02166498364   ایمیل : saadiantranslation@yahoo.com

کلیه حقوق مادی و معنوی برای دارالترجمه رسمی سعدیان  محفوظ می باشد .

هرگونه کپی برداری و برداشت از پوسته وبسایت و اطلاعات موجود در وب سایت ، طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای پیگرد قانونی دارد .